Nikt z nas nie chce pracować na cudzy rachunek. Każdy z nas chce zarabiać jak najwięcej. To zupełnie normalne. Jednak pracując na etacie nie jesteśmy w stanie pracować tylko dla siebie! Nie możemy też przekroczyć pewnych progów. Na pewno zdarzą się nam podwyżki, ale one też osiągną pewien pułap i więcej już nie wyciągniesz z pracy na etacie.

Dlatego jeśli chcesz zarabiać więcej musisz zająć się własną działalnością! Założenie firmy nie jest takie łatwe jak się wydaje. Przede wszystkim od teraz będziesz musiał sam pozyskiwać klientów. To nie jest proste, ale metod reklamy jest wiele. Uważam, że dobrym pomysłem są krówki reklamowe. Cukierki z nadrukiem będą kojarzyć się Twoim potencjalnym klientom bardzo dobrze. W końcu każdy lubi słodycze! Takie mordoklejki możesz rozdawać na różnego rodzaju spotkaniach reklamowych i możesz rozkładać je w recepcji. Możesz również rozwieszać różnego rodzaju banery. Otocz klienta swoją marką, nazwą swojej firmy.

Dzięki temu nawet podświadomie klient wybierze Ciebie! Nie zapomnij również o założeniu strony internetowej i zrobieniu reklam na innych witrynach. Oprócz tego warto założyć stronkę na jakimś portalu społecznościowym. Wrzucaj co jakiś czas nowe statusy, dzięki temu ludzie będą wiedzieli, że Twoja firma jest na czasie. Pamiętaj, że musisz być atrakcyjny dla innych. Jeśli ceny Twoich usług albo produktów nie są najniższe postaraj się dawać coś dodatkowego czego nie daje konkurencja! Ludzie chętnie za to zapłacą i będą Cię polecać. Nie zapomnij jednak, że jakość wykonania powinna być bardzo wysoka. Chyba, że nie aspirujesz do miana dobrej firmy. Koniecznie wybieraj jako swoich pracowników ludzi dobrych i uśmiechniętych. Bądź dla nich dobrym szefem! Nigdy nie krzycz na pracownika, szczególnie przy kliencie i pamiętaj, że zadowolony pracownik pracuje o wiele lepiej!

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki