Dzisiaj coraz bardziej rośnie zainteresowanie zdrowiem, zbilansowaną dietą oraz piękną sylwetką, a co za tym idzie siłownie są coraz bardziej oblegane. Wiele osób pragnie zmienić swój styl życia, a przede wszystkim wygląd i wywrzeć pozytywny wpływ na zdrowie. Pierwszym i najważniejszym krokiem, by osiągnąć swój cel jest zapisanie się na siłownię i wybór wykwalifikowanej osoby, która odegra najważniejszą rolę ku osiągnięciu celu – jest to trener osobisty.

silownia z trenerem osobistym

Trener personalny indywidualnie dostosuje zbilansowaną dietę dobraną do potrzeb klienta, oraz ułoży odpowiednio dobrany plan treningowy. Trening personalny odbywa się pod okiem trenera, który stale pilnuje, by wszystkie ćwiczenia były wykonywane technicznie prawidłowo, w odpowiednim tempie i przede wszystkim bezpiecznie.

Oprócz tego trener osobisty może polecić zajęcia na siłowni, które jeszcze bardziej przybliżą klienta do oczekiwanych efektów. Zajęcia na siłowni odbywają się w grupach, które prowadzi wykwalifikowany trener.

Zajęcia są bardzo różnorodne i oprócz tego, że dają niesamowite efekty, często są prowadzone w sposób, który sprawia, że czujemy jak pracuje nasze ciało. Zajęcia grupowe dają dużą satysfakcję i radość z wykonywanych ćwiczeń, są prowadzone na tle radosnej, skocznej muzyki, mnóstwa motywacji ze strony trenera oraz zadbania by każdy mógł osiągnąć jak najlepsze wyniki w sposób bezpieczny.

Podczas aktywności fizycznej są wytwarzane endorfiny – hormon szczęścia, który połączy zdrowy tryb życia, piękną sylwetkę oraz dobre samopoczucie w jedną całość. Zapraszam na trening osobisty w FitNOW.pl z Krakowa!