Ślub. Dzień, który dla większości z nas kojarzy się z czymś wyjątkowym, zdarzającym się tylko raz w życiu. Właśnie dlatego chcemy, aby dzień ten był perfekcyjny.

Perfekcja ta objawiać powinna się wszędzie – w wystroju sali, menu, granej muzyce czy nawet pogodzie. Nie sposób pominąć jednak ubiorów państwa młodych, które powinny dawać im poczucie wyjątkowości i dodawać pewności siebie.

Moda ślubna przeżywa obecnie potężną rewolucję. Niegdysiejsze królujące biele kojarzące się z czystością i niewinnością ustępują miejsca beżom i kolorom pastelowym. Do męskich klasycznych garniturów dobierane są dodatki w ekstrawaganckich kolorach, co dodaje stylizacji panów młodych charakteru. Z kolei, suknie ślubne poza zmianami kolorów materiałów doznają również poważnej rewolucji w aspekcie krojów, które z jednej strony zgrabnie podkreślają walory sylwetki panny młodej, z drugiej zaś potrafią zadziwić swoją prostotą.

Podkreślenia wymagają nie tylko stroje, ale również nakrycia głowy nowożeńców. W przypadku męskich stylizacji powracają klasyczne kapelusze i kaszkiety, które przywołują wspomnienia minionego stulecia. Panie coraz częściej stawiają natomiast na delikatne wianki i dekoracje kwiatowe, które odwołują się do wspomnianej wcześniej niewinności i czystości. Połączenia takie wydają się być ekstrawaganckie, jednak we wspólnym zestawieniu potrafią dodać ceremonii zaślubin niepowtarzalnego klimatu, który – jak ustaliliśmy – jest czymś, na czym młodej parze tak bardzo zależy.

Właśnie dlatego nie należy obawiać się eksperymentów modowych, ponieważ klasyka potrafi łączyć się tutaj z nowoczesnością tworząc niezapomniany klimat!