Lifting twarzy to zabieg, dzięki któremu można pozbyć się nadmiernej ilości skóry i uzyskać atrakcyjniejszy wygląd. Sprawia, że człowiek czuje się o wiele młodziej niż dotychczas. Ludzie pragną być postrzegani jako osoby energiczne, atrakcyjne i optymistycznie nastawione do życia. Nadmiar tkanki skórnej to główny objaw starzenia się skóry. Charakteryzuje się opadaniem policzków, kącików ust oraz zmianą owalu twarzy.

Lifting twarzy pozwala odświeżyć wygląd, a tym samym dokonać w człowieku wewnętrznej przemiany (np. osoba jest bardziej pewna siebie). Zabieg jest wykonywany precyzyjnie, z dbałością o wszelkie szczegóły ze względu na to, że jest jednym z najtrudniejszych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej. Ludzie nie zawsze są zadowoleni z własnego ciała, pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia. Dlatego innym zabiegiem obejmującym większość dolnych partii ciała jest liposukcja. Jest to kosmetyczna operacja mająca na celu odsysanie tłuszczu, a dokładniej polega na na usunięciu tkanki tłuszczowej z różnych miejsc ludzkiego ciała takich jak: (brzucha, ud, pośladków, rzadziej szyi, pleców, ramion). Statystyki podają, że najczęściej są to okolice brzucha i pośladków.

Zabieg jest uzgadniany między obiema stronami (lekarz – pacjent), ponieważ liczy się aby skóra była jak najmniej pofałdowana, a nierówności zostały zniwelowane. Liposukcja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Operację najlepiej wykonuje się u osób, które mają tłuszcz zlokalizowany jedynie w pewnych obszarach ciała. Przeprowadzenie obu zabiegów zależy od ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Już od teraz liposukcja Kraków w niesamowitych cenach! Skorzystaj z rabatów!